Оголошення. Анонси. Події!

Міжнародний симпозіум

Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики Гуманітарного інституту спільно із кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує Вас до участі у I Міжнародному симпозіумі Сучасне літературознавство та прикладна лінгвістика: американські та британські студії, який відбудеться 17-19 квітня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики НАУ.

Інформаційний лист
Українською мовою
Англійською мовою

Міжнародна конференція: запрошуємо

Кафедра історії та документознавства Національного авіаційного університету спільно з кафедрою дипломатичної та консульської служби Дипломатичної академії України при МЗС України 21-22 березня 2013 р. проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційно-документальні комунікації в глобалізованому суспільстві», що має на меті поглибити наукові знання про документ та його роль у сучасному суспільстві, збагатити практичний досвід  з питань інформаційно-аналітичної  діяльності установ та організацій та виробити практичні рекомендації щодо розширення комунікаційного діалогу засобами документа та його інформаційної складової. Запрошуємо до участі науковців і аспірантів!

Інформаційний лист

Запрошуємо до участі у конференції

Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та Кафедра іноземної філології Гуманітарного інституту Національного авіаційного університету запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Подолання мовних та комунікативних бар’єрів: методика викладання гуманітарних дисциплін студентам немовних спеціальностей”, яка відбудеться 7-8 червня 2013 р. у м. Києві за адресою: просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики та кафедра іноземної філології НАУ.

Завантажити Інформаційний лист конференції

Конкурс перекладачів!

Запрошуємо Вас узяти участь у IV Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, який проходитиме у м. Києві за адресою: проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8, кафедра англійської філології  і перекладу Гуманітарного інституту НАУ. До участі у конкурсі запрошуються студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія».
У рамках першого відбіркового (письмового) туру конкурсу учасники мають подати переклади українською мовою запропонованого уривку (див. Додаток) та заповнені анкети до 25 листопада 2012 р. Комісія у 5-денний термін перевіряє роботу та інформує учасників щодо можливості їхньої участі в другому турі конкурсу. Прийом робіт здійснюється за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою «Робота на конкурс». Максимальна кількість конкурсантів від одного ВНЗ – 5 студентів.

завантажити інформаційний лист..

Конкурс студентських наукових робіт

Накази Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

Завантажити..

Конкурс на кращі видання

Ректорат НАУ оголошує конкурс на кращі підручники, навчальні посібники, монографії, словники, фахові науково-популярні видання, електронні видання та англомовні видання з вищезазначених номінацій, які отримали визнання фахівців і не менше одного року використовуються у навчальному процесі вищих навчальних закладів України.

Подбай про майбутнє!

Cтудентам 4-5 курсу! Подовжено до 20 жовтня прийом документів на здобуття другої вищої освіти (перепідготовка) в ІПН НАУ. За 2 роки - диплом спеціаліста (про перепідготовку) державного зразка який значно підвищить конкурентоздатність на ринку праці.

Детальніше..

Запрошуємо на конференцію

21– 22 березня 2013 року на базі кафедри історії та документознавства відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційно-документальні комунікації в глобалізованому суспільстві». Запрошуємо учених, викладачів, аспірантів.

Інформаційний лист конференції

До уваги студентів 3-6 курсів: «Завтра.UA»!

З 1 жовтня 2012 року Фонд Віктора Пінчука розпочинає конкурсний відбір учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA» – програми підтримки талановитої молоді. «Завтра.UA» – це перша в Україні загальнонаціональна програма підтримки талановитої молоді, що здійснюється за рахунок приватних коштів. Вона є частиною комплексу проектів Фонду Віктора Пінчука в галузі освіти й науки.

Лекція для першокурсників

До уваги студентів 1 курсу! Лекція для першокурсників відбудеться у вівторок 11 вересня 2012 року о 13.30 в Актовій залі 1 корпусу університету.

До уваги аспірантів!

Лекції для аспірантів, які складатимуть кандидатський іспит з ФІЛОСОФІЇ,
розпочнуться 10 вересня о 15.30 в ауд. 8.1007.

Лекції читає завідувач кафедри філософії Любов Григорівна Дротянко.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве