Оголошення. Анонси. Події!

Інформаційне суспільство: його проблеми та перспективи

inform1Кафедра філософії запрошує взяти участь у Всеукраїнському «круглому столі» «Інформаційне суспільство: його проблеми та перспективи у ХХІ столітті», який відбудеться 25 березня 2015 року. Передбачається робота таких секцій: 1) трансформаційні процеси в культурі інформаційного суспільства; 2) особистість в умовах інформаційного суспільства.

Стан та перспективи розвитку соціальної роботи в Україні

55617-18 березня 2015 року на кафедрі політології та соціальних технології відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку соціальної роботи в Україні».

Будьте пильними!

555Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 за № 2 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах» та розпорядження проректора НАУ від 12.02.2015 за № 06/роз «Про заходи безпеки в НАУ», надаємо для ознайомлення інформаційні матеріали МОН України щодо правил поводження із виявленими вибухонебезпечними та підозрілими предметами.

Запрошуємо до участі в симпозіумі

160х100Кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики спільно із кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує Вас до участі у III Міжнародному симпозіумі «Американські та британські студії: мовознавство, літературознавство, міжкультурна комунікація».

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

160х100Кафедра педагогіки та психології професійної освіти і кафедра іноземних мов за фахом запрошують взяти участь у IІI Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми вищої професійної освіти», яка відбудеться 19 березня 2015 року.

Запрошуємо на конференцію

160х1007-9 квітня 2015 року кафедра історії та документознавства проводить Міжнародну науково-практичну конференцію «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», що має на меті розглянути комплекс проблем, пов’язаних з роботою архівних, музейних та бібліотечних установ у справі збереження та доступу до національної спадщини на різних носіях інформації.

Фаховий та художній переклад

160х100Кафедра англійської філології і перекладу запрошує науковців, науково-педагогічних працівників вишів, аспірантів, магістрантів, перекладачів-практиків узяти участь у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика».

Запрошуємо взяти участь у міжнародній конференції

160х10029-30 жовтня 2014 року в НАУ відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Проблеми та перспективи розвитку авіації та космонавтики». За тематикою конференції Гуманітарний інститут організовує роботу двох «круглих столів».

УВАГА! Політ-2014

БезымянныйТези виступів «Політ-2012» (завантажити в форматі *.pdf)
Тези виступів «Політ-2013» (завантажити в форматі *.pdf)

2-3 квітня 2014 року відбудеться XIV Міжнародна науково-практична конференція «Політ. Сучасні проблеми науки». Гуманітарний інститут організовує роботу конференції за напрямом «Гуманітарні науки», який представлений 12 секціями. Вашій увазі пропонуються назви секцій та контактні телефони.

Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі ІІІ-ої Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Сучасні фітнес-технології у фізичному вихованні студентів», присвяченій Всесвітньому Дню авіації і космонавтики, яка відбудеться 17-18 квітня 2014 року за адресою м. Київ, пр-т Космонавта Комарова 1, спорткомплекс Національного авіаційного університету.

Інформаційний лист..

Адреса Навчально-наукового Гуманітарного Інституту НАУ:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8

Дирекція Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве