Оголошення. Анонси. Події!

IХ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

555Кафедра англійської філології і перекладу запрошує студентів усіх вузів України узяти участь у IХ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів. До участі запрошуються студенти 3-6 курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія», «Переклад».

Міжнародний симпозіум: березень-квітень 2018 року

ГМИ. ЗАГОТОВКАШановні колеги, дорогі друзі, молоді вчені, студенти! Навчально-науковий гуманітарний інститут має честь запросити вас до участі в І Міжнародному симпозіумі «Гуманітарний дискурс мультикультурного світу: наука, освіта, комунікація». Присвячений 85-річчю Університету та 15-річчю Інституту, Симпозіум об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування наукового дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах сучасного глобалізованого соціуму.

Історико-культурна спадщина: запрошуємо

555Шановні колеги! Кафедра історії та документознавства запрошує вас до участі в ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», яка відбудеться 23–24 листопада 2017 року.

Дні української писемності та мови в НАУ

8881Шановні колеги, кафедра української мови та культури запрошує взяти участь у заходах тижня «Дні української писемності та мови у Національному авіаційному університеті», які проходитимуть з 6 по 10 листопада 2017 року.

Запрошуємо до співпраці!

555Шановні науковці! Кафедра педагогіки та психології професійної освіти запрошує вас до публікації в одинадцятому номері збірника наукових праць «Вісник Національного авіаційного університету. Серія: Педагогіка. Психологія».

До уваги студентів! Наукові гуртки

555Студентські наукові гуртки першого семестру 2017-2018 н.р. Запрошуємо до участі!

До уваги студентів 3-6 курсів! Стипендія!

LOGO Color on GreenШановні студенти, з 17 жовтня 2017 року розпочинається реєстрація документів на участь у конкурсному відборі учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA» – національної програми підтримки талановитої молоді. 

Інноваційні методи підготовки фахівців соціальної сфери

555Шановні колеги! Кафедра соціальних технологій запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні  методи та технології підготовки фахівців соціальної сфери», що відбудеться 16 листопада 2017 року.

До уваги студентів 6-го курсу ОС "Магістр"!

exam-1Надаємо до вашої увагиГрафік проведення кваліфікаційного іспиту здобувачів вищої освіти денної форми навчання ОС "Магістр".

Шановні студенти 1 та 5 курсу (чоловічої статі)

205020 вересня 2017 року (середа) з 9.00 до 14.00 у кімн. 1.324 (режимно-секретний відділ) відбудеться оформлення на військовий облік Солом’янського військового комісаріату. Явка обов'язкова.

Готуємось до кандидатського іспиту з іноземної

555Шановні аспіранти та пошукувачі! На кафедрі англійської філології і перекладу ви можете отримати завдання та консультації до кандидатського екзамену з іноземної мови. Завдання можна отримати в ауд. 8.1405 щоденно в робочий час. Консультації проводить завідувач кафедри Сидоренко Сергій Іванович кожного понеділка та п’ятниці о 15.20 в ауд. 8.1403.

Адреса Інституту:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Дирекція Інституту:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве