Фестиваль збирає інтелектуалів

26 та 27 лютого у Приймальній комісії нашого університету відбувся І «Фестиваль англомовних інтелектуальних ігор» з метою залучення учнівської молоді міста Києва до навчання в Гуманітарному інституті та англомовних проектах НАУ. Фестиваль проводився Гуманітарним інститутом за сприяння Клубу інтелектуальних настільних ігор «Game Hall» міста Києва. Були запрошені учні шкіл та ліцеїв з поглибленим вивченням іноземної мови. Викладачі кафедр Гуманітарного інституту (кафедри англійської філології та перекладу, кафедри іноземної філології,  кафедри іноземних мов за фахом та  кафедри іноземної філології та прикладної лінгвістики) надали інформацію про спеціальності Гуманітарного інституту та спеціальності англомовного проекту НАУ, організували виставку навчально-методичної літератури.

У першому фестивалі  брали участь клуби  інтелектуальних ігор міста Києва. Всім охочим можна було спробувати себе в ролі гравця. Гості фестивалю стали учасниками захоплюючого дійства, де основним кредо була – тепла атмосфера, плекання творчого мислення, індивідуальний підхід до кожного.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Гуманітарного інституту Артур Гудманян та запросив на день відкритих дверей, що відбудеться 12 березня 2011 року.

На фестивалі Студентська Рада ГМІ та Студентська Рада НАУ розповсюджували рекламно-інформаційні буклети інститутів, демонстрували відеоролики та надавали інформацію всім бажаючим.

Цікаві настільні ігри захопили не лише абітурієнтів та студентів, а й викладачів. Кожний такий захід є святом, що збагачує душу, наповнює серце теплом.

Талант, інтелект та духовність врятує світ!