Науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України»

24-25 березня в читальному залі Науково-технічної бібліотеки НАУ відбулася науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти України». Організували конференцію кафедра іноземних мов за фахом і кафедра педагогіки та психології професійної освіти Гуманітарного інституту.

У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі та аспіранти НАУ й інших вузів Києва та України. Серед них Військово-дипломатична академія (м. Київ), Київський університет ім. Б. Грінченка (м. Київ), Національна академія прокуратури (м. Київ), Донбаський державний технологічний університет (м. Алчевськ), Східноєвропейський університет економіки та менеджменту (м. Черкаси), Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя (м. Ніжин), Білоцерківський національний аграрний університет (м. Біла Церква), Львівський науково-практичний центр ПТО НАПН України (м. Львів) та інші.

На пленарному засіданні учасників конференції привітали заступник директора Гуманітарного інституту з наукової роботи Олександр Петренко та завідувач кафедри іноземних мов за фахом, професор Олександра Акмалдінова.

Із доповідями на пленарному засіданні виступили: доктор педагогічних наук, професор Наталія Булгакова («Освіта як багатоаспектний компонент») та кандидат філологічних наук, професор Ольга Письменна («Іноземна мова в ракурсі гуманітаризації освіти»).

Далі робота конференції тривала у двох секціях: «Лінгвістичні та методологічні аспекти викладання іноземних мов професійного спрямування», «Компетентісний підхід до організації навчального процесу у профільних вищих навчальних закладах».