Запрошуємо до участі у мовно-літературному конкурсі

5518 жовтня 2018 року у читальній залі НТБ НАУ відбудеться перший етап «ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шесченка», у якому зможуть взяти участь студенти всіх спеціальностей (час проведення – з 14:20).

Конкурс традиційно проводить кафедра української мови та культури НН ГМІ. Учасникам буде запропоновано написати творчу роботу (есе) на одну із запропонованих тем. Творчі роботи будуть передбачати теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню нації, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко. Переможці першого етапу конкурсу продовжать участь на регіональному рівні.