Дебют першокурсника

5555 жовтня 2018 року стіни ауд. 8.104 сколихнув гучними оплесками, дзвінким гомоном і радісним сміхом «Дебют ТОСА» НН ГМІ. Чотири команди представників різних напрямів підготовки об’єднала режисура, творче натхнення, спільні репетиції й бажання вразити оригінальністю виступу та отримати перемогу.

У створенні веселих сценок і діалогів допомагали першокурсникам досвідчені модератори – студенти, які вже неодноразово виступали на сцені, брали участь у конкурсах і концертах. Присутні були приємно здивовані юними талантами, щедро дарували їм свою підтримку. Звісно, як завжди, перемогла дружба, а вимогливе журі обрало кращих виконавців жіночої та чоловічої ролі й підтвердило думку присутніх про те, що найкраще виступила команда «Абсурд». Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм міцної дружби та нових звершень!