Наукові дискусії про естетичне і прагматичне

55527-28 вересня 2018 року завідувач кафедри української мови та культури І. Бурлакова та доцент О. Даниліна взяли участь у традиційній щорічній Міжнародній науковій конференції «Троянди й виноград: феномени естетичного і прагматичного в літературі та культурі».

Захід відбувся на базі Бердянського державного педагогічного університету. Науковці говорили про естетичні ідеали і художні смаки, про Красу і Прагматизм, про естетичні цінності і літературний канон, про піднесене, трагічне, потворне і героїчне в культурі й літературі. Об’єктом наукових дискусій були середньовічна література, вертеп і шкільна драма, методика викладання літератури, постмодерн і урбанізація, козацтво і поезія модернізму, дитяча література. В рамках роботи конференція пройшла також творча зустріч письменника й видавця Івана Андрусяка зі студентами, викладачами, науковцями. Пан Андрусяк представив новинки видавництва «Фонтан казок», познайомив присутніх із тенденціями сучасної дитячої літератури. Серед доповідачів конференції були науковців з України, Білорусі, Грузії й Мексики. Учасники отримали видруковані тези доповідей та неповторні враження спілкування в науковому колі.

IMG 6865 1