Наукове товариство молодих учених НН ГМІ

5554 жовтня 2018 року відбулася звітна конференція Наукового товариства молодих учених НН ГМІ. Створене в 2016 році, нині товариство налічує більше 200 членів усіх спеціальностей і напрямів підготовки інституту.

Голова наукового товариства студентка ІІІ курсу спеціальності «Філологія» Валерія Палій та заступник голови студент ІІІ курсу спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність» Андрій Капій підвели підсумки діяльності в 2017-2018 н.р. та здійснили анонс заходів на поточний навчальний рік. Спираючись на вимоги статті Стаття 41. Наукові товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених Закону України Про вищу освіту молоді вчені ставлять амбітні цілі, кінцевою метою яких є створення потужного, творчого колективу молоді, який зможе на рівних конкурувати з представниками інших ЗВО в конкурсах на отримання грантів, виконання проектів, участі в програмах академічної мобільності тощо.

За час роботи НТМУ є чим звітувати, адже щороку більше 450 студентів інституту публікують тези, статті, доповіді в наукових збірниках, матеріалах конференцій, круглих столів тощо. А збірники тез доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Політ. Сучасні проблеми науки» за напрямом «Гуманітарні науки» виходять окремими томами з 2011 року та містять від 300 до 500 наукових матеріалів студентів усього НАУ, а також молодих учених із 40-ка ЗВО України та 7-ми закордонних освітніх установ.

Окремою гордістю молодих учених Інституту є постійні перемоги на Міжнародних і Всеукраїнських конкурсах. Зокрема, за останні два роки студенти Інституту вибороли 7-м дипломів І-ІІІ студентів на заключних турах Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. З приємною періодичністю наші студенти також стають лауреатами Стипендіальної програми «ЗАВТРА.ЮА», потрапляючи до списку 100 щасливчиків з-поміж 2000 претендентів.

Вже цьогоріч молодим ученим інституту вдалося подати заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, що буде фінансуватися МОН України, ведеться підготовка до участі у Всеукраїнському грантовому змаганні на отримання коштів на навчання, розпочали роботу 26 наукових гуртків Інституту, до участі в яких залучені студенти усіх Інститутів НАУ.

Сподіваємось, наше молоде покоління у рік 85-річчя Національного авіаційного університету примножить перелік досягнень новими здобутками, відзнаками, нагородами та участю в проектах і грантах.

Запрошуємо студентів НАУ долучатися до інформаційних ресурсів НТМУ НН ГМІ

Паблік-група в Телеграмі: https://t.me/nau_gmi