Долучається до вивчення Європейських мов і культур!

55530 вересня 2018 року студенти ІІ-ІІІ курсів викладачі кафедри іноземних мов і прикладної лінгвістики Л. Конопляник та К. Сагратова разом зі студентами НН ІІДС систем стали учасниками Європейського дня мов, яке відбулося на території Британської Ради та Гете інституту. Захід відбувся за підтримки EUNIC Ukraine – мережі національних інститутів культури Європейського Союзу.

У рамках заходу студенти відвідали пробні уроки з англійської та німецької мов, довідались про складання іспиту IELTS, можливість навчання в Німеччині, Чехії, Польщі, Франції, Угорщині та Великій Британії та взяли участь у проведенні природничих експериментів.

Крім того, студенти мали змогу перевірити свої знання та взяти участь у різноманітних вікторинах, конкурсах та інтерактивних квестах, поспівати пісні італійською мовою, приготувати справжній марципан та пригоститись національними смаколиками з різних країн Європи, випробувати свої сили в турнірах настільного футболу та тенісу та насолодитися танцювальними майстер-класами.

Відвідування подібних заходів – це чудова можливість поспілкуватись іноземною мовою з носіями мови та краще познайомитись з культурою і традиціями європейських країн для досягнення більшого міжкультурного розуміння.

IMG-165

IMG-167