Сезон футзалу у НАУ

55527-28 вересня 2018 року у спорткомплексі НАУ відбулось відкриття футбольного сезону. У змаганнях на «Кубок Співдружності» брали участь студенти іноземних земляцтв Національного авіаційного університету та представники першої збірної НАУ з футзалу (головний суддя – старший викладач НН ГМІ Дейнеко І.В.).

Зустрічі пройшли у дружній атмосфері, що не перешкоджало безкомпромісній спортивній боротьбі.

Наступні змагання з цього улюбленого студентами виду спорту розпочнуться 9 жовтня – «Кубок Першокурсника». Загалом календар змагань з футзалу передбачає також виступи збірних команд інститутів та факультетів у рамках Універсіади НАУ та «Кубка Ректора».

Тож внутрішні змагання з футзалу у нашому університеті розпочалися у вересні і мають тривати до кінця травня поточного навчального року.

фото3

фото4