Надихайся мріями!

5552 жовтня 2018 року кафедра авіаційної психології проводила майстер-клас психологічного коучингу з практичної психології «Надихайся мріями». Ведучим тренером була психолог кафедри Шмід Оксана Володимирівна, яка є Міжнародним коуч-тренером та щороку бере участь у конкурсах коучів і психотерапевтів у різних країнах світу.

У майстер-класі взяли участь студенти усіх курсів спеціальності «Психологія» освітньо-професійних програм «Психологія», «Психологія бізнесу», а також науково-педагогічні працівники кафедри.

У ході заняття презентувалися такі ідеї як: «Що нам необхідно для щастя?», «Де брати натхнення для побудови щасливого життя?», «У що вірити!», «Що думати про себе, інших, про життя?», «Як не знецінювати власні мрії!», «Як активізувати внутрішню особисту мотивацію?», «Як візуалізувати власні мрії?» та багато інших.

Студенти виявили неабияку зацікавленість до заявленої проблематики, оскільки усі питання, які обговорювалися, націлювали на усвідомлення власних цілей і, навіть, думок і вчинків, формували знання й розвивали навички щодо вибору власної стратегії побудови життєвого шляху.

Протягом заходу звучав лозунг «Мріяти треба про ВЕЛИКЕ, СПРАВЖНЄ, ВИСОКЕ й НЕДОСЯЖНЕ!!!». Тільки тоді молода людина зможе вийти за рамки буденного й обмеженого суспільством, найближчим оточенням, сім`єю тощо.

Кафедра авіаційної психології й надалі буде проводити подібні заходи, оскільки вони надихають студентську молодь на самотворення та життєствердження.