Нове поповнення філологічної спільноти НАУ

55531 серпня 2018 року кафедра англійської філології і перекладу зустрілась зі своїми новими студентами – першокурсницями та першокурсниками, що вступили на І курс спеціальності «Філологія» спеціалізації «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська». В цьому році на 1 курс спеціальності «Філологія» в НАУ зараховано 110 студентів.

Завідувач кафедри С. Сидоренко привітав студентів з приєднанням до великої та дружньої студентської спільноти Національного авіаційного університету та початком непростого але неймовірно цікавого шляху опанування професії перекладача та викладача іноземної мови. Філологічна освіта дає людині не лише практично спрямовані знання про мову, уміння та навички користування нею в професійній діяльності, але й долучає до загальнолюдської культури, виховує моральні цінності. Саме тому фахівці з філологічною освітою досягають професійного успіху в різноманітних сферах суспільного життя.

Куратори 1 курсу доц. О. Полякова, доц. Л. Галій, доц. М. Зозуля, викл. О. Шванова ознайомили студентів з кодексом честі студента НАУ, правилами внутрішнього розпорядку, розкладом занять, базовими принципами рейтингової системи оцінювання та побажали цікавого та змістовного студентського життя.

Завідувач кафедри та куратори відповіли на питання студентів та батьків.