У День народження Каменяра

55527 серпня 2018 року викладачі кафедри української мови та культури разом зі студентами відзначили 162 річницю від Дня народження Івана Франка. Відбулося обговорення творчого внеску І. Франка в українську культуру як видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, ученого, громадського і політичного діяча.

Присутні спробували окреслити феномен багатогранної особистості Каменяра не лише як письменника (поет, прозаїк, драматург) і перекладача, а й як літературного критика і публіциста, багатогранного ученого – літературо-, мово-, перекладо- й мистецтвознавця, етнолога і фольклориста, історика, соціолога, політолога, економіста та філософа. Зважаючи на інтерес студентів та молодих викладачів, глибока і тонка лірика Івана Франка залишається цікавою і актуальною для молоді у будь-який час.

20180827 141757