Гендерне насильство в культурі та суспільстві

5557 липня 2018 року відбувся круглий стіл на тему «Гендерне насильство в культурі та суспільстві», організований кафедрою соціології та політології. Вступне слово до учасників круглого столу промовила завідувач кафедри соціології та політології, доктор соціологічних наук, професор Хомерікі О.А.

Модератори круглого столу: доктор соціологічних наук, професор Романенко Ю.В., кандидат соціологічних наук, викладач Тащенко А.Ю.

У науковому заході взяли участь викладачі кафедри: канд. політ. наук, доц. Михайлич О.В., ст. викладач Грищенко Н.І., викладач Половая Н.О., студенти відділення соціології НАУ Базюченко Ю., Королюк К., а також студенти, аспіранти й докторанти Державного університету телекомунікацій.

Науковий захід було проведено на високому інтелектуальному рівні в атмосфері плідної дискусії та наукового пошуку. Дякуємо всім учасникам за плідну роботу та сподіваємось на продовження зустрічей з початком нового навчального року!