Вітаємо із захистом!

555Колектив Інституту щиро вітає із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук нашу колегу, викладача кафедри іноземної філології, Хайдарі Наталію Ігорівну! Захист відбувся 2 липня 2018 року на засіданні Спеціальної вченої ради Д 70.145.01 у стінах Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Наталія Ігорівна представила науковому товариству ґрунтовне дослідження теми «Організація виховання в елітних школах-пансіонах у Великій Британії на прикладі «Паблік Скулз» (кінець ХХ – початок ХХІ століття)» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Ящук Інна Петрівна, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія).

Бажаємо новому кандидату наук професійних успіхів, наукових досягнень, творчих ідей та натхнення!

голова ради  керiвник