Науково-дослідна практика магістрів-документознавців

555Магістри спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» проходили науково-дослідну практику з 11 червня по 24 червня 2018 року на базі профільних установ: Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, Міністерства інформаційної політики, Українського національного інформаційного агенства «Укрінформ» та НАУ.

У ході проходження практики студенти прослухали цикл лекцій та виконували науково-дослідні завдання відповідно до профілю установ. В УНДІАСД аналізувалася нормативно-методична база, яка регламентує діяльність державних архівних установ щодо нормування праці; вивчалися типові норми часу для виконання тих чи інших робіт, узагальнювалася пропозиції архівних установ з нормування часу та вносилися відповідні доповнення у таблиці. Дані зібрані студентами будуть використані при розробленні нормативного збірника типових норм часу для архівних установ.

Студенти, які працювали в Міністерстві інформаційної політики, знайомились з методами і засобами інформаційної безпеки, методами збору інформації з відкритих джерел за проектом OSIN, вивчали комунікаційні проекти Міністерства інформаційної політики, зокрема, щодо стратегії реінтеграції Криму та Донбасу. Від імені Міністерства інформаційної політики була висловлена подяка кафедрі історії та документознавства за якість підготовки фахівців та подаровані книжки у фонд кафедри.

На базі Українського національного інформаційного агенства «Укрінформ» студенти вивчали принципи і засади інформаційної культури та редакційної політики, які викладені у «Вимогах до професійної етики», ознайомилися з практикою організації та проведення прес-конференцій.

На базі кафедри історії та документознавства студенти закріпили знання аналізу та обробки потоків інформації; застосовували методи наукового аналізу при роботі з потоками документної інформації, при визначенні її обсягів, організації діловодства та створені інформаційно-аналітичної продуктів.

Проходження практик студенти представили у формі презентаційних матеріали та фотографій з баз практики.

МІП1

МІП2