Диплом І ступеня на Міжнародному конкурсі!

555Представники кафедри соціології та політології нашого Інституту стали переможцями VI Міжнародного конкурсу молодих науковців «Архетипіка і публічне управління: європейський простір у вимірах уявного, реального та ідеального», організованого французьким Інститутом соціологічних та антропологічних досліджень Університету Монпельє.

Диплом І ступеня за підписом відомого соціолога професора Сорбонни Мішеля Маффесолі здобули доцент кафедри соціології та політології Семенець-Орлова Інна Андріївна та студентка 4-го курсу кафедри соціології та політології Кисельова Ярослава Ярославівна. Їхня спільна конкурсна наукова робота міжнародною колегією експертів з Польщі, США, України і Франції на тему «Багатовимірна управлінська сучасніcть: породження соціальних смислів для нових колективних ідентичностей» визнана найкращою.

Відповідні сертифікати ректор Національного авіаційного університету В.М. Ісаєнко вручив переможцям та завідувачу кафедри соціології та політології НН ГМІ О.А. Хомерікі під час засідання Вченої ради Університету 26 червня 2018 року.

Вітаємо наших колег зі значним здобутком, який, безсумнівно, слугує нашій спільній турботі щодо формування іміджу Національного авіаційного університету як провідної наукової та освітньої установи світу.

certificat 2018 winner1 Inna Semenets-Orlova

certificat 2018 winner1 Yaroslava Kyselova