Психологічні технології в БІЗНЕСІ

555Все частіше міжнародні бізнес-компанії беруть на роботу ПСИХОЛОГІВ! Психолог у бізнесі? Хто він? Займається безпосереднім виробництвом? Ні! Це людина, яку називають – ДУШЕЮ КОМПАНІЇ!

Він вислухає...зрозуміє...порадить...допоможе...спрямує...згуртує...!!!

У Національному авіаційному університеті спеціальність 053 Психологія окрасилась ще однією сучасною спеціалізацією – ПСИХОЛОГІЯ БІЗНЕСУ!

Тобто крім освітньо-професійної програми «Психологія» та «Практична психологія» наш університет набирає студентів ще й на освітньо-професійну програму «Психологія бізнесу». Набір буде здійснюватися на бакалаврат та на магістратуру. Це унікальна можливість для майбутніх випускників НАУ прийти у бізнес зі спеціальною психологічною підготовкою! На сьогодні програма підготовки передбачає здобуття знань і навичок з ряду дисциплін, які додають специфіки до роботи психолога у бізнес-структурах, а саме:

• психологічні технології діяльності HR-менеджера;
  • психологія маркетингової діяльності;
  • психологічні технології бізнес-тренінгу;
  • психологія мотивації досягнень та успіху;
  • психологія управлінських рішень;
  • технології карєрного консультування та акмеологічні практики;
  • психологія іміджу та лідерства;
  • психологія реклами та багато інших!

Наші студенти будуть проходити фахові практики у ряді бізнес-структур як нашої країни так і за кордоном.

Якщо ви бажаєте отримати знання й діловий успіх, НАУ чекає на вас! Психологія бізнесу – це шлях до успішної карєри й реалізації МРІЙ!

Звертайтеся за додатковою інформацією на кафедру авіаційної психології Навчально-наукового гуманітарного інституту за тел. 406-71-16.

1 bb02154defb3

biznes-trener