Гуманітарний інститут отримав Патент на корисну модель

5557 червня 2018 року на засіданні кафедри соціальних технологій завідувач кафедри, професор Котикова О.М. вручила Патент на корисну модель «Пристрій для роботи з восьми кольоровим тестом Люшера» доценту кафедри Блінову О.А.

Одночасно з тим, Блінову О.А. було вручено Свідоцтво про реєстрацію авторського права на колоду метафоричних асоціативних фотокарт «Стрес-стоп!» і Свідоцтво про реєстрацію авторського права на колоду метафоричних асоціативних карт «Компас вибору професії».

Психологічний інструментарій активно використовується в навчальному процесі зі студентами, при проведенні індивідуальної і групової роботи фахівцями соціальної сфери. Розробка є прикладом для особистісного та професійного зростання студентів спеціальності «Соціальна робота».

Патент

Свідотцтва