Стратегія якості в освіти і промисловості

555Завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лузік Е.В. та заступник директора НН АКІ Ладогубець Н.В. в рамках XIV міжнародної конференції «Стратегія якості в освіти і промисловості» (м. Варна, Болгарія) взяли участь у зустрічі з ректором Технічного університету м. Варна Росеном Василевим та проректорами цього університету.

На зустрічі піднімалися актуальні питання щодо акредитації та зв’язків з громадкістю, науково-проектної діяльності, міжнародної освітньої діяльності. У рамках програми стажування наші викладачі провели 2 майстер класи за спрямуванням інноваційних моделей університетської системи освіти 21 століття: світовий та український досвід. Сподіваємось, співпраця із закордонними колегами отримає своє продовження у формі спільних проектів.

P1250722 †копия