Філософія для «Літньої школи-2018»: дотепно та цікаво!

5555 червня 2018 року за розкладом роботи в університеті «Літньої школи» кафедра філософії провела свій освітній та профорієнтаційний захід «Скарби світової філософської мудрості». Модератори зустрічі – доценти кафедри М. Абисова та Т. Шоріна.

Учням 10-11 класів був запропонований формат інтелектуальної й розважальної гри-вікторини. Захід передбачав залучення учнів до простору філософської думки та перевірку їхньої загальної гуманітарної ерудиції. Викладачі запропонували цикл дотепних тестових питань з історії світової філософської думки та життя видатних мислителів, а також підготували завдання-роздуми до вибраних епізодів відомих кінофільмів, які містили світоглядну проблему. Таким чином змогли дізнатися про фактичні знання учнів, їхнє вміння аргументувати думку, оцінили оригінальність їхнього мислення та дотепність. З огляду на широке залучення до участі в грі, цікаві діалоги, високу результативність відповідей можемо вважати, що захід досягнув своєї мети.

Наприкінці зустрічі підвели підсумки й визначили переможців – найактивніших учасників, які надали найбільшу кількість правильних і найзмістовніших відповідей.

Переможці: Нестерова Дар’я (спеціалізована школа № 92 ім. Івана Франка, м. Київ); Іванова Катерина (спеціалізована школа №129, м. Київ); Кієба Людмила (Вільнянська ЗОШ № 3, Запорізька обл.), Білостоцька Стефанія (Бучанська Українська гімназія); Божко Аліна (ЗОШ № 42, м. Київ), Лойко Марія (Авіакосмічний ліцей імені І. Сікорського НАУ).

Вітаємо переможців і всіх, хто взяв участь в запропонованому заході! Бажаємо випускникам Літньої школи-2018 плідного та успішного навчання та подальшого вірного професійного самовизначення. Хочемо на майбутній навчальний рік побачити вас студентами нашого університету!

DSCN5883 ред

DSCN5884 ред