Волонтерський рух в дії!

555Викладачі та студенти впродовж останніх 7 років опікуються Центром соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва та проводять зустрічі для спілкування з дітьми, надання їм допомоги у формуванні навичок перебування у соціумі.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І подібні заходи – це не лише свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, сприяти її гармонійному розвитку. Забезпечення інтеграції дітей та молоді з особливостями психічного, фізичного та розумового розвитку шляхом надання комплексної соціально-педагогічної, психологічної та правової допомоги входить до основних завдань підготовки студентів спеціальностей «Соціальна робота» та «Практична психологія». Створення позитивного іміджу дітей та молоді допомагає формувати досвід стосунків у житті, навичок адаптації до соціального середовища.

Студенти та адміністрація НН ГМІ підтримують розвиток волонтерського руху, головними принципи якого є повага до особистості, співчуття, конфіденційність, довіра, створення рівних можливостей і взаємодопомога.