Знайомство з майбутніми абітурієнтами

555Кафедра історії та документознавства постійно дбає про наповнення великої студентської сім’ї НАУ новим поповненням. Початок цього літа ознаменувався проведенням відкритої лекції із десятикласниками з різних регіонів України, оскільки вже за рік вони перейдуть у розряд вступників до вищої школи і роботу з їх спрямування до нашого університету потрібно проводити заздалегідь.

5 червня 2018 року професор кафедри історії та документознавства Андрій Чуткий в рамках профорієнтаційного, освітнього проекту «Літня школа-2018» провів лекцію на тему «Київська Русь – провідна держава середньовічної Європи». В ній увагу майбутніх абітурієнтів було зосереджено на ключових досягненнях України минулого, показано їх зв'язок і вплив на сучасність. Важливо це не лише для кращого оволодіння історичними знаннями, але й тому що лише повага до своєї держави формує справжнього громадянина і допомагає примножувати досягнення пращурів. Недарма ж мудрі люди називають історію вчителькою життя.

Після обґрунтування значної кількості здобутків України в ті часи, що дозволяє пишатись своєю країною цілком вмотивовано й понині, лектор пояснив, які досягнення були розвинені в подальшому та що нового доклали наступні покоління українців у скарбницю вітчизняної науки, освіти, культури. Було акцентовано увагу на важливості здобуття вищої освіти та пояснено всі переваги навчання у НАУ. Особливу увагу було зосереджено на гуманітарних студіях та на надзвичайно важливій ролі правильної розбудови вітчизняного інформаційного простору – завдання, що забезпечуються в процесі викладання дисциплін на кафедрі історії та документознавства. Тож сподіваємось, що чимало зі слухачів зроблять правильні висновки і вже за рік стануть нашими студентами, а в подальшому – примножать славу нашого університету в процесі своєї професійної діяльності.