Серед науковців Львова

55521-23 травня 2018 року доцент кафедри філософії, кандидат філософських наук О.А. Матюхіна стала учасником XXVIII Міжнародної наукової конференції «Історія релігій в Україні», яка відбулася у Львові.

Організаторами конференції виступили Інститут релігієзнавства – філія Львівського музею історії релігії, Львівське відділення Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України, Український католицький університет, Відділ нової історії України Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України.

Конференція зібрала провідних науковців з академічних установ, вищих навчальних закладів, музеїв України, Білорусії, Литви, Польщі. Пленарне засідання конференції було присвячене актуальній проблемі автокефалії української православної церкви. Матюхіна О.А. виступила на секції «Філософія. Політологія. Етнологія» з доповіддю «Міф про створення світу в давньослов’янській міфології». Засідання конференції відбувались у приміщенні Львівського музею історії релігії, в старовинній будівлі Домініканського монастиря ХІV-XVIII ст.

dominik Sobor 1

Дворик домыныканського монастиря