Зустріч з абітурієнтами

55528 травня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Тетяна Шульга провела профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів гімназії №179 Голосіївського району міста Києва. Під час зустрічі майбутні абітурієнти дізналися про структуру університету та його підрозділи, напрями підготовки фахівців, умови вступу та перелік конкурсних предметів.

Жваве обговорення викликала можливість навчання на англомовному проекті. Учні виявили зацікавленість організацією студентського життя, можливостями дозвілля та наявністю наукових та спортивних гуртків. Особлива увага приділялася питанню перспектив працевлаштування та важливості правильного вибору майбутньої професії.

Колектив школи висловив подяку за проведення заходу та відзначив необхідність подальших зустрічей з представниками вищих навчальних закладів.