На урочистому святі «Останнього дзвоника»

55531 травня 2018 року завідувач лабораторії кафедри історії та документознавства Петро Брацький в рамках профорієнтаційної роботи, відвідав ЗОШ І-ІІІ ступеня № 46 міста Києва.

На традиційному святі «Останнього дзвоника», Брацький П.І. виступив перед учнями, випускниками, учителями, батьками та привітав їх із закінченням навчального року, побажав міцного здоров’я, виваженого вибору майбутньої професії та виголосив «Привітання від НАУ та ректора В.М. Ісаєнка».

Від імені колективу Навчально-наукового гуманітарного інституту запросив випускників школи на день відкритих дверей 9 червня 2018 року та запевнив, що після відвідування заходу та ознайомлення з Національним авіаційним університетом багатьох випускників зацікавить навчання у одному з найпрестижніших закладів вищої освіти України.