Запрошуємо абітурієнтів з рідної школи

55525 травня 2018 року доцент кафедри історії та документознавства Наталія Бем відвідала Вишгородську середню школу №1. Школа має сталу традицію – підтримує зв‘язки зі своїми колишніми учнями, запрошує їх на свята, пам‘ятні події, профорієнтаційні заходи.

І хоча більшість цьогорічних випускників визначилася з тим, де прагне навчатися, учні зацікавлено розпитували про умови вступу до НАУ, правила навчання, студентське життя. Користуючись наданою можливістю, Н. Бем розповіла майбутнім абітурієнтам, що у потужному технічному університеті поважне місце займає Навчально-науковий гуманітарний інститут з цілим переліком спеціальностей, серед яких спеціалізація «Документознавство та інформаційна діяльність» є затребуваною та найбільш універсальною.