Говоримо про гендер

55526 травня 2018 року відбулася науково-практична конференція «Візуальна аналітика в дослідженні гендерної ідентичності», організована кафедрою соціології та політології. Модераторами конференції були професор кафедри соціології та політології, доктор соціологічних наук, професор Романенко Юрій Вікторович та кандидат соціологічних наук, викладач Тащенко Анна Юріївна.

Участь у заході також приймали участь завідувачка кафедри соціології та політології, доктор соціологічних наук, професор Хомерікі Олена Андріївна та кандидат соціологічних наук, викладач Медвєдєва Юлія Юріївна. Не вперше були присутні і студенти 1 курсу групи СЛ-111, які з самого початку свого навчання в університеті активно проявляють свій інтерес до наукової діяльності. Усі доповідачі та слухачі навіть під час перерви на обід захоплено дискутували щодо гендерних тем: гендерної девіації у вихованні, соціальних та культурних кодів гендеру, місця гендерного питання у релігійній модернізації та контрмодернізації, маніпулятивної гендерної дресури тощо. Тому, підведення підсумків стало скоріше підведенням до нових зустрічей на аналогічних заходах.