Ізотерапія в роботі з конфліктами та переживанням кризи

55514 травня 2018 року завідувач лабораторії кафедри авіаційної психології Цибульська Вікторія Ігорівна провела заняття з Ізотерапії для студентів-психологів ІІ курсу.

Метою заняття було ознайомлення з методикою в основі якої лежить метафора, котра дозволяє розкрити стиль реагування та переживання конфліктних ситуацій, а також направити вектор уваги на можливі шляхи поповнення ресурсу для швидкого та конструктивного виходу з кризових життєвих та професійних ситуацій.

В ході заняття студенти психологи на власному досвіді розкрили стратегії поведінки в конфліктних ситуаціях, та дослідили які стратегії найчастіше використовують саме вони. Було зображено 4 малюнки і на основі кожного за допомогою спеціально створеного переліку запитань учасники заняття мали можливість глибоко усвідомити, які в них наявні внутрішні ресурси та зовнішня підтримка за для швидкого та позитивного виходу із кризових ситуацій.

У результаті заняття студенти отримали в свій арсенал методів, технік та індивідуальної та групової роботи ще один дієвий інструмент, а також заряд натхнення розвиватися та вдосконалювати свої професійні навички.

P80412-084312

P80412-084437