Успішне майбутнє починається сьогодні

55511 травня 2018 року студентка ІІІ-го курсу спеціальності 035 «Філологія» Трохимець Ліна (301 гр.) під керівництвом доцента кафедри іноземної філології Желуденко М.О. відвідала Білоцерківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 3 ім. Т.Г. Шевченка.

Учні 9-10 класів мали чудову нагоду ознайомитися зі спеціальностями та напрямами підготовки, які пропонує Навчально-науковий гуманітарний інститут. Крім того, профорієнтація, представлена студентами, максимально об’єктивно передає атмосферу навчального закладу та спонукає до відкритої бесіди та запитань. Діалог з учнями виявився продуктивним та відвертим, Ліна розповіла про особливості навчання, актуальність обраної спеціальності, роль іноземних мов у сучасному світі, а також про активне студентське життя.

Майбутнє починається сьогодні, а завдяки підтримці та участі найкращих студентів воно обіцяє бути успішним.