Практичний тренінг до дня cім’ї

55515 травня 2018 року викладачем кафедри іноземної філології Давиденко А.О. було проведено тренінгове заняття іноземною мовою зі студентами 227 групи спеціальності «Практична психологія» з нагоди Міжнародного дня сімей.

В рамках тренінгу відбулася демонстрація професійних знань, умінь та навичок, що набули студенти 2 курсу спеціальності «Практична психологія» протягом навчання. Тренінг під назвою «Практичні поради поведінки у сім’ї» пройшов вдало та результативно. Студентам були запропоновані для розгляду різні життєві ситуації та випадки, що можуть мати місце в кожній пересічній сім’ї. Завданням учасників тренінгу було віднайти якнайкращі, оптимальні шляхи виходу зі скрутних становищ, дати поради та рекомендації. Студенти з цікавістю та ентузіазмом підійшли до виконання поставленої задачі. За результатами проведення тренінгу було досягнуто поставленої викладачем мети – закріпити знання іншомовної лексики з теми «Психологія сім’ї», покращити розмовні навички студентів, набути практичного досвіду поведінки в нестандартних ситуаціях, підвищити мотивацію до навчання.