Наша студентка – серед найкращих знавців німецької мови

55518-20 квітня 2018 року студентка ІІ курсу нашого університету Софія Каспрук (викладач – Неллі Зуєнко, кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики) взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з німецької мови серед студентів нефілологічних спеціальностей.

Понад 50 найкращих знавців німецької мови з усіх куточків України зібралися, щоб продемонструвати свої знання та навички та позмагатися за перемогу у престижному конкурсі. За результатами першого (письмового) туру олімпіади, що відбувся 18 квітня 2018 року, право взяти участь у другому (усному) турі вибороли 10 учасників, які набрали найвищу сумарну кількість балів за виконані завдання. З-поміж 52 учасників наша учасниця завоювала V місце і була нагороджена грамотою та сертифікатом учасника олімпіади.

Вітаємо нашу переможницю та бажаємо їй подальших звершень і нових досягнень!

фото Софія