Зустріч з перекладачем-практиком

55523 квітня 2018 року на кафедрі англійської філології і перекладу у рамках засідання проблемної групи «Проблеми та перспективи розвитку перекладознавства» відбулася зустріч з перекладачем-практиком, Ворошиловою І.В.

Інна Валеріївна обіймає посаду заступника завідувача Відділу європейського права та міжнародної інтеграції та паралельно очолює Центр перекладів актів європейського права, що діє у складі Відділу Інституту законодавства Верховної Ради України. Інститут є базовою установою науково-правового забезпечення законодавчої діяльності Верховної Ради України.

Перекладачка розповіла про специфіку перекладу юридичних документів, оскільки вся діяльність Відділу спрямована на вивчення зарубіжного досвіду законодавчої і законотворчої діяльності, вивчення законодавства Європейського Союзу (та окремих його держав-членів) в контексті адаптації національного законодавства до законодавства ЄС (згідно з Угодою про асоціацію між Україною і ЄС), вивчення і аналіз міжнародно-правових норм (законодавства зарубіжних країн, міжнародних організацій тощо). Відтак, будь-яка діяльність Відділу передбачає роботу з документами на іноземних мовах і, відповідно, переклад. Студенти з цікавістю слухали захоплюючу розповідь гості та жваво приєдналися до обговорення практичних питань у галузі юридичного перекладу.

A5E35A19-E67A-4084-A70D-19F5C035A16D

CBFAB3A3-2BE4-4C81-9283-6DF7618EB8FB