Запрошуємо на навчання

5558 травня 2018 року завідувач кафедри соціології та політології Хомерікі О.А., доцент, доцент кафедри Михайлич О.В., викладач Медвєдєва Ю.Ю. відвідали м. Біла Церква, де мали змогу провести профорієнтаційні бесіди з учнями 10-11 класів Білоцерківського колегіуму Білоцерківської міської ради Київської області, Білоцерківське навчально-виховне об’єднання ліцей – Мала академія наук.

Старшокласникам та випускникам була надана інформація щодо умов вступу до НАУ, особливостей різних форм навчання, якості надання освітніх послуг.

Перед майбутніми абітурієнтами виступила завідувач кафедри соціології та політології професор, док. соц. наук Хомерікі О. А., яка запросила до вступу за спеціальністю “Соціологія”, яка спрямована на підготовку спеціалістів як теоретичного, так і суто прикладного напрямку. Учні цікавилися професійним складом кафедри, можливостями працевлаштування, а також специфікою проходження соціологічної практики у різних аналітичних центрах та в установах державної служби.

Особливий інтерес у старшокласників викликала інформація про щойно відкриту на кафедрі соціології та політології спеціалізацію “Соціологічна експертиза соціально-політичних процесів”, де випускники набудуть знань та вмінь здійснювати експертизу різноманітних соціальних програм, оцінювати соціальні можливості та наслідки впровадження реформ, застосовувати експертні техніки в соціально-політичному консалтингу, здійснювати діагностику соціально негативних наслідків функціонування соціально-політичних процесів.

Також значну увагу було приділено обговоренню проблем організації студентського життя, а саме забезпечення гуртожитком та умовами проживання, проведення культурно-просвітницьких та спортивних заходів, участі у наукових конференціях та олімпіадах різного рівня.

Майбутнім абітурієнтам були роздані інформаційні матеріали та запрошення на Дні гостинності у НАУ.

Були досягнуті домовленості щодо подальшої співпраці професорсько-викладацького складу кафедри соціології та політології НАУ з даними навчальними закладами м. Біла Церква.