Політ-2018: англомовна філософська секція

55510 квітня 2018 року в межах програми ХVІІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела засідання англомовної секції «Philosophy: Yesterday, Today, Tomorrow».

Роботу секції відкрила Голова оргкомітету, завідувач кафедри філософії, професор Дротянко Л.Г. Вона привітала учасників і побажала їм плідної й натхненої роботи під супроводом модераторів секції – доцента НАУ Каднікової Л.В., доцентів Абисової М.А., Поди Т.А. та завідуючого лабораторії Скиби І.П.

У роботі секції взяли участь студенти англомовного проекту різних навчально-наукових інститутів та факультетів Національного авіаційного університету, в яких викладається філософська дисципліна, – зокрема, Інституту комп'ютерних інформаційних технологій, Інституту аеронавігації, Інституту екологічної безпеки, Факультету економіки та бізнес-адміністрування, Факультет літальних апаратів, Факультету транспортних технологій. Окрім українських студентів, в конференції були активно залучені й студенти-іноземці.

Учасники представили широку палітру тем сучасної філософської проблематики. Вона стосувалася актуальних проблем філософії техніки, філософської антропології, філософії мови, філософії моралі, філософії права та політики, філософії епістемології та ін. Багато доповідей було присвячено проблемам інформаційного суспільства, впливу комп’ютерних технологій на масову свідомість, феномену віртуалізації соціальної дійсності, перспективам створення штучного інтелекту та моральним, філософсько-правовим аспектам його використання. Регламент засідання передбачав не тільки виступи з доповідями за активного залучення мультимедіа-проектору, але й їх дискусійне обговорення.

По завершенню конференції були підведені підсумки спільної роботи. Шляхом голосування визначили найкращі доповіді. Переможців рішенням оргкомітету вирішено нагородити почесними грамотами. Імена переможців: Жеглова А.П. (ФЕБА-219а); Чернов В.В. (АКІ-212); Петрушевська О.О.; Заєць К.В. (ІАЕТ 212); Лук'яненко Н.С. (ЕК-102М); Христинченко Ю.К. (ЕК-102М); Аскарі Ф. (ФЛА 212).

Висловлюємо подяку всім учасникам конференції за творчу атмосферу, інтелектуальну й полемічну насиченість дискусії!