Досліджуючи музейні скарби

55511 квітня 2018 року доцент кафедри української мови та культури Людмила Добровольська разом зі студентами, вивчаючи історію української культури, відвідали Національний художній музей України. Студенти дізналися, що музей був заснований у ХІХ столітті як перший загальнодоступний музей.

Сьогодні в музеї знаходиться найбільше зібрання вітчизняного образотворчого мистецтва України. Колекція музею нараховує близько 40 тисяч експонатів. Також у музеї зберігається одне з найкращих в Україні зібрання іконопису.

Студентам вдалося потрапити на музейну виставку, яка має назву «Долаючи межі існування» що стала однією з найбільших презентацій класики німецького модернізму в Україні. Вона містить близько 160 художніх творів, в тому числі величезні монументальні фігури, дивовижні скульптури, малюнки та графічні роботи Ернста Барлаха і Кете Колльвіц. Молодь була під враженням від побаченого, юнаки і дівчата зрозуміли цінність художньої творчості для більш глибшого розуміння національної культури.