У рамках освітніх та профорієнтаційних масових заходів!

55512 квітня 2018 року випускники шкіл міста Василькова зустрілися з представниками НАУ на «Ярмарку професій», що відбувся на базі міськрайонного центру зайнятості. Науковці університету від імені ректора Університету В. Ісаєнка та всього колективу привітали присутніх із святом, що об’єднує земне і небесне – Днем авіації та космонавтики.

Щирі слова вітання були адресовані молоді, на яку ми покладаємо великі надії щодо майбутнього нашої держави та педагогам, які виховують прекрасне молоде покоління. На заході НАУ кафедра історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту була представлена завідувачем лабораторії Брацьким П.І.

Учні 9-11 класів та їхні батьки ознайомилися зі спеціальностями та спеціалізацією кафедри. Правилами прийому до НАУ у 2018 році, освітніми програмами, матеріально-технічною базою та базами практик, викладацьким складом, вартістю навчання, формами навчання, можливістю отримати другу вищу освіту, англомовним проектом. Особливо, старшокласників також зацікавили проходження практики, баз практики та перспективи подальшого працевлаштування.

Присутні переглянули фільм про НАУ, змістовні презентації кафедри, отримали відповіді на всі свої запитання, а також інформаційно-рекламні буклети та випуски газет «Авіатор».

Захід відвідали близько 180 старшокласників міста.

На запрошення адміністрації закладів освіти представники НАУ відвідали 9–11 класи ЗНЗ: №3, №9, №7 та №8 міста Василькова і провела профорієнтаційні уроки «Твій вибір – твоє майбутнє». Вони виявилися продуктивними - значна більшість абітурієнтів вирішила пов’язати своє майбутнє саме з Національним авіаційним університетом.

Адміністрація центру зайнятості подякувала за проведену на високому рівні профорієнтаційну роботу для молоді міста Василькова і побажала керівництву та співробітникам НАУ з приводу Дня авіації та космонавтики завжди тримати високозіркову лідерську позицію у підготовці фахівців авіаційної галузі.