Дерево дружби

55512 квітня 2018 року відбулася зустріч у психологічному клубі «Інсайт» кафедри авіаційної психології (керівник Власова-Чмерук О.М). Метою зустрічі було розкриття творчого потенціалу студентів та знайомство з арт-методиками гармонізації міжособистісних стосунків в колективі.

В ході заняття студенти мали можливість проявити здатність ефективно та комфортно працювати в парі без попередньої домовленості про структуру та план дій. Постановка завдання дозволила проявити креативність та неординарність на шляху до поставленої мети, а саме, спільного творення картин на тему дружби. Більшість учасників представили дружні стосунки в образах рослин.

В результаті заняття студенти створили малюнок, котрий відображав їх бачення дружніх відносин, за допомогою групового обговорення вони мали змогу зрозуміти особливості власної поведінки та шляхи гармонізації наявних стосунків.

Отже, як показало заняття з арт-терапії взаємовідносин, студенти сприймають стосунки з одного боку як такі, що розвиваються, можуть змінюватися, а з іншого боку зрозуміли, що будь-які стосунки потребують багато уваги, енергії, сил та клопіткої праці за для їх розвитку та збереження на сталому високому рівні задоволення.

Запропонована форма роботи стала ефективною для гармонізації психологічного клімату у групі студентів.

IMG 20180411 115700