Диспут „Lifelong education”

55510 квітня 2018 року відбувся диспут на тему: „Lifelong Education” з групою ФЕБА 122, який був проведений викладачем кафедри іноземних мов за фахом Дишлевою Г.В. Вступне слово взяв викладач, який дав пояснення щодо теми диспуту.

Доречним було використання наочного матеріалу, який розкривав суть заняття. Серед студентів був обраний модератор який поділив їх на дві групи – за і проти теми обговорення. Двом студентам доручили виконувати роль журналістів. Також був призначений суддя. Після цього слово взяла модератор, яка пояснила обов’язки кожної зі сторін. Упевнившись, що аудиторія зрозуміла мету своєї роботи, модератор поставила провокаційне запитання.

Першими висловилися ті, хто були “за”. Учасники групи з протилежною думкою парирували їм. Обговорення перейшло у жваву дискусію, торкнувшись і інших поставлених запитань з цієї теми. Це обговорення підтримали журналісти, які ставили свої провокаційні питання. Суддя завершив обговорення теми, наголосивши на основних моментах дискусії, а також групу, у якої були найбільш переконливі аргументи. Студенти цієї групи і стали переможцями. Викладач протягом усього диспуту слідкував за його перебігом. Підбиваючи підсумок мета заняття була досягнута.

изображение viber.45jpg

изображение viber.114jpg