НАУ відкриває нові горизонти!

55510 квітня 2018 року доцент кафедри соціальних технологій, кандидат історичних наук Тімкін Іван Федотович разом зі студенткою 1 курсу спеціальності «Соціальна робота» Погорілою Ольгою відвідали Ставищенський навчально-виховний комплекс «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів - педагогічний ліцей» №1 Ставищенської районної ради Київської області, де провели профорієнтаційний захід.

Старшокласники вперше дізналися про кафедру соціальних технологій та Навчально-науковий гуманітарний інститут Національного авіаційного університету, оскільки вважали останній технічним вузом.

Під час зустрічі старшокласники переглянули відео про кафедру соціальних технологій, ознайомилися із процесом навчання та виховання у Навчально-науковому гуманітарному інституті. Багато запитань засвідчують про зацікавленість учнів Ставищенського навчально-виховного комплексу «Загально-освітня школа І-ІІІ ступенів - педагогічний ліцей» №1 у виборі спеціальності «Соціальна робота» Національного авіаційного університету.

IMG 20180410 104147