Так тримати!

55512 березня 2018 року команда першокурсників нашого Інституту вперше виступила на сцені Центру культури та мистецтв НАУ. Юнацьке завзяття, щирі усмішки та влучний гумор супроводжували сценічне дійство. Блискучий вихід з хустинками в руках, що символізували кольори нашого прапора, надали колориту всьому виступу.

Майстерно виконаний танець з глибоким філософським наповненням був логічним продовженням всього стему. Велику вдячність отримала група підтримки, яка емоційно та яскраво заряджала енергією й натхненням всіх на сцені й в залі. Різнобарвні кульки та світлодіодне супроводження виступів допомагали команді, надихаючи на краще виконання творчих номерів. Позитивний настрій, командна робота, креативний ідеї відрізняють завжди виступи наших студентів.