Міжнародна неформальна освіта

55521-25 лютого 2018 року завідувач лабораторії психології професійної діяльності кафедри педагогіки та психології професійної освіти М. Патруль стала учасником міжнародного заходу Мережі співробітництва та розвитку Східної Європи (Cooperation and Development Network Eastern Europe) в місті Белград, Сербія.

Захід був присвячений налагодженню діалогу між європейською молоддю, адже учасниками заходу були студенти, активісти, молоді науковці, громадські діячі з різних країн Європи, що сприяло обміну досвідом та плануванню подальшої співпраці між європейською молоддю.

Захід проходив в інтерактивному режимі, і основна увага була приділена практичним заняттям, тренінгам та роботі в «малих групах». Учасники отримали неоціненний досвід та мали нагоду практично долучитися до розв’язання проблемних питань розвитку молоді та неформальної освіти.