Готуємось до майбутньої професії

5556 березня 2018 року на кафедрі історії та документознавства відбулось перше в цьому році засідання гуртка з архівознавства для студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». В роботі засідання взяло участь 11 студентів першого та четвертого курсів, які бажають поглибити свої знання з архівознавчих дисциплін.

Керівниками гуртка доцентами Божук Людмилою Володимирівною та Курченко Тетяною Євгенівною було підготовлено низку цікавих кіно презентацій про найбільші та найцікавіші центральні державні архівні установи України. Побачили студенти також фільми про ряд галузевих архівів, зокрема, ГДА Міністерства оборони України та ГДА Служби безпеки України. Потім відбулось обговорення матеріалів членами наукового гуртка. Сподіваємось, що така інформація була корисною студентам, адже вона розширила їх уявлення про діяльність архівів, архівні комплекси документів та умови доступу до них. Зрештою, можливо хтось із сьогоднішніх гуртківців побачить своє професійне майбутнє саме як архівіст-практик.