Відкритий чемпіонат зі спортивної аеробіки

5553-4 березня 2018 року у спортивному комплексі Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського» відбулися два змагання «Відкритий Чемпіонат міста Києва зі спортивної аеробіки» та «Чемпіонат міста Києва зі спортивної аеробіки серед студентів ВНЗ».

Під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки НН ГМІ – С. Оргєєвої, у складі збірної команди Національного авіаційного університету на цих змаганнях боролася за перемогу:

Блажевич Аніта – студентка групи 115 НН ІМВ,
Федченко Єлизавета – студентка групи 121 НН ІІДС.

За результатами фінальних виступів збірна команда НАУ стала переможцем в програмі «Аеростеп» та срібним призером в програмі «Аерофанк».

За підсумками загального заліку Чемпіонату м. Києва зі спортивної аеробіки наші дівчата вибороли почесне ІІ місце та право представляти місто Київ на Чемпіонаті України!