«Арт-терапія»: лікування мистецтвом

5552 березня 2018 року студенти 4-го курсу напряму підготовки «Практична психологія» кафедри педагогіки та психології професійної освіти під керівництвом старшого викладача кафедри О. Дацун вчилися працювати з тривожними станами в методі «Арт-терапія».

Оскільки проблема тривожності сьогодні є однією із найзапитуваніших з-поміж тих, з якими звертаються за допомогою до практичного психолога, арт-терапія, як метод лікування за допомогою художньої творчості, є одним з найефективніших форм корекції тривожного стану.

Головним завданням тренінгу було визначити: наскільки складним може виявитися завдання «Намалюй свою тривогу»? В аудиторії серед студентів відчувалися різні емоції – і смуток, і відчуття порожнечі, і самотність. Але віднайти ресурсний стан можна зрозумівши, що саме відбувається в тривожному переживанні. Лише власний досвід є незамінним, оскільки формує професійну особистість майбутнього практичного психолога.