Навчатися – до НАУ!

55527 лютого 2018 року доцент кафедри англійської філології і перекладу Сітко А.В. з профорієнтаційною метою відвідала Київську ЗОШ І-ІІІ ст. № 54, де ознайомила майбутніх абітурієнтів з умовами вступу, переліком спеціальностей та особливостями навчання в Національному авіаційному університеті.

Майбутніх абітурієнтів цікавили також особливості вступної кампанії 2018 року, специфіка перекладацької діяльності, організація наукової діяльності та навчального процесу, умови проживання в гуртожитках та дозвілля в університеті. Школярі дізналися також, які особливості студентського дозвілля в цьому вищому навчальному закладі, чи є тут можливості самореалізації, чи застосовуються сучасні інформаційні технології в організації навчальної діяльності.

До уваги учнівської молоді було представлено презентацію про університет, рекламні ролики. Інформація викликала жваве обговорення у майбутніх абітурієнтів, адже перспектива бути студентом одного з найкращих університетів України зацікавила багатьох учнів.