Комп’ютери Apple

5556 березня 2018 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Денисенко Наталія Григорівна провела засідання студентського наукового гуртка «English-Speaking Club for IT-Students» зі студентами 244 групи (спеціальність № 125 «Кібербезпека») Навчально-наукового інституту комп’ютерних та інформаційних технологій.

Так як компанія Apple є провідною корпорацією в галузі персональних комп’ютерів і сучасних багатозадачних операційних систем з прекрасним графічним інтерфейсом, головною темою дискусії була наукове обґрунтування переваг і недоліків продуктів компанії, адже у сучасному світі Apple має унікальну репутацію, що іноді порівнюють з культом, у сфері користувацької електроніки.

Починаючи з історії заснування Apple та обговорюючи потреби сьогодення, були розглянуті нагальні проблеми, шляхи розвитку та найцікавіші моменти про назву компанії, її долю на світовому ринку, ідеальний імідж та палке бажання кожного студента бути активним учасником створення та розвитку Apple продуктів.

apple1

apple2