День відкритих дверей НАУ у Каневі

5558 лютого 2018 року наш університет проводив виїзний День відкритих дверей у м. Каневі Черкаської області. Представників НАУ радо приймала місцева ЗОСШ №4. На зустріч завітали старшокласники школи №4 та цьогорічні випускники інших навчальних закладів міста, які мали унікальну можливість поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом університету.

Захід розпочав відповідальний секретар Приймальної комісії НАУ Олег Ткаліч, який ознайомив з напрямами і спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців у НАУ, умовами і порядком оформлення документів при вступі у 2018 році.

Навчально-науковий гуманітарний інститут на Дні відкритих дверей представляла   старший викладач кафедри історії та документознавства Оксана Ількова. Майбутнім абітурієнтам було репрезентовано спеціальності та спеціалізації нашого інституту, наголошено на комунікативних аспектах та взаємодії із зовнішнім середовищем гуманітарних професій, можливостях самореалізуватися й досягти успіху в житті. У індивідуальних бесідах з учасниками зустрічі робився акцент на затребуваності та конкурентоспроможності фахівців спеціальності «Інформаційна бібліотечна та архівна справа», особливостями навчального процесу, науковими гуртками кафедри, базами практик, позааудиторною роботою.

Формат Дня відкритих дверей, вкотре продемонстрував, що є надзвичайно продуктивним майданчиком спілкування для випускників, які стоять на порозі вибору свого професійного майбутнього.