IХ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів

555Кафедра англійської філології і перекладу запрошує студентів усіх вузів України узяти участь у IХ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів. До участі запрошуються студенти 3-6 курсів вищих навчальних закладів денної форми навчання напряму підготовки «Філологія», «Переклад».

У рамках першого відбіркового (письмового) туру конкурсу учасники мають подати переклади на українську мову запропонованого уривку (див. Додаток 1) та заповнені анкети (див. Додаток 2) до 15 березня 2018 р. Комісія у 5-денний термін перевіряє роботи та інформує учасників про можливість або неможливість участі в другому турі конкурсу. Дата проведення другого туру – 26 березня 2018 року. Прийом робіт здійснюється за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з позначкою «Робота на конкурс». Максимальна кількість конкурсантів від одного ВНЗ – 5 студентів.

Другий відбірковий (усний) тур конкурсу проводитиметься на базі Навчально-наукового Гуманітарного інституту НАУ. Визначення переможців конкурсу здійснюється конкурсною комісією простою більшістю голосів.

Усі автори робіт, допущених до другого туру конкурсу, нагороджуються дипломами учасників конкурсу. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами переможців та призами.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Робочі мови конкурсу: українська, англійська.

Додаткові матеріали (завантажити…)